درباره ما

ما و آرمان پادوسپان صنعت

در سال ۱۳۸۰ با باور توانمندی و نیاز در بخش خصوصی و با هدف کمک در ایجاد و توسعه و بهبود واحدهای صنعتی شرکتی را ایجاد کردیم، به مرور و با ورود شرکاء و همکارانی ارزشمند و به مدد پشتیبانی مشتریان گرانقدری که داشتیم در طول سالهای متمادی تجربه و دانشی را کسب نموده ایم تا بتوانیم در ایجاد و توسعه و بهبود کسب و کار همراه سرمایه گذاران و مدیران و بازیگران این حوزه بوده و با کمک به ایجاد ثروت و ارزش افزوده گامی برای رشد و شکوفایی میهن عزیزمان برداریم.

در توسعه فعالیت هایمان و با ارتقاء جایگاه مشاوران بر این باوریم که طرح ها و راه حل های ایجاد و توسعه کسب و کار،مجموعه ایی از دانش و فعالیت های مهندسی و مدیریتی و افتصادی را در کنارهم نیاز دارند. با این تفکر همواره در توسعه و ارتقاء دانش همکاران و تیم کاری و مدیریتی مان کوشیده ایم.

در طی این سالها در پادوسپان صنعت تلاش کرده و خواهیم کرد تا با ارائه خدماتی متمایز در جهت آبادانی کشور عزیزمان بکوشیم. و از سرمایه های مادی و معنوی ایران و ایرانی پاسبانی کنیم.

امیدواریم پادوسپان صنعت در این مسیر همراه تان باشد.

ما و آن چه در پادوسپان صنعت تعقیب می کنیم

 • اولین انتخاب مشتریان به عنوان مشاور در تمام حوزه های ایجاد و توسعه کسب و کار برای مشتریانی که فقط یک بار از خدمات ما استفاده کرده اند.
 • مشاوره واقعی در حوزه سرمایه گذاری و کسب و کار با  هدف پشتیبانی از حدافل یک میلیارد یورو سرمایه گذاری محقق در سال.
 • ایجاد سازمانی چابک و مورد اطمینان برای ارائه خدمات به گروه هدف
 • ارائه خدمات متنوع به گروه هدف در قالب راه حل های ایجاد و توسعه کسب و کار
 • توجه به کیفیت و خلاقیت به عنوان کلیدی ترین عامل موفقیت در همراهی با مشتریان برای ایجاد و توسعه کسب و کار
 • ساختار شفاف و پاسخ گو در ارتباط با جامعه هدف
آنچه-ما-تعقیب-می-کنیم

ما و باورهایمان در پادوسپان صنعت

ما به عنوان مشاور و بازوی فکری متعهد به ارائه بهترین خدمات و راه حل ها در راستای منافع کارفرما و در چارچوب قرارداد و توافق های منعقده هستیم. در هر مرحله از اجرای پروژه، صداقت و صراحت را به عنوان یک اصل مهم اخلاقی رعایت می کنیم. و احترام به شأن حرفه ای خود را یکی از اصول مهم اخلاقی پادوسپان صنعت می‌دانیم.

در طرف مقابل نیز رعایت اصل صداقت و درستی در تجارت را به عنوان ویژگی مشتریانی که انتخاب نموده ایم مورد توجه قرار خواهیم داد.

مسائل هر پروژه اسرار مشتری است، بر این اساس باور به محرمانگی اسرار و امانت‌داری حتی پس از اتمام قرارداد در مجموعه پادوسپان صنعت وجود دارد.

پایبندی به تعهدات در پادوسپان صنعت یک اصل مهم اخلاقی است و انجام کار درست و حرفه ای و رسیدن به نتایج از کسب درآمد مهمتر است.

دانش روزآمد و فرآیندهای بهینه بخش جدایی ناپذیر حرفه ما است. سازمان ما به صورت مستمر از بروز رسانی در این حوزه ها پشتیبانی می نماید و دریافت انتقادات و نظریات مشتریان و مخاطبین چراغ این راه است.

در صورت نیاز مشتری به خدمات ما حتی خارج از برنامه کاری توافق شده، و برای کمک به اهدافی که بزرگ تر از توافق های کاری ما است کوتاهی نخواهیم کرد مشروط به آنکه مخل برنامه های اصلی نشود.

ما به مشتریان خود تنها از منظر قراردادهای جاری نمی‌نگریم. بلکه روابط بلندمدت با مشتری اولویت ماست. بنابراین بعد از پایان هر قرارداد روابط خود را با مشتری حفظ می‌کنیم. نتایج مشاوره‌های خود را دنبال می‌کنیم. و سعی می‌کنیم در طول مسیر کسب و کار مشتری همیشه در کنار او باشیم.

“سرمایه گذاری اصیل و واقعی و توسعه کسب و کارها کلید اصلی توسعه اقتصادی کشور است”

با باور به موضوع فوق و اهمیت به منافع ملی، مسئولیت های اجتماعی مرتبط  را به عنوان بخش جدایی ناپذیر از حرفه خود پذیرفته ایم.

مجوزها و عضویت ها

به منظور صحه گذاری توانمندی ها و قابلیت های شرکت مجوزهای مختلفی از مراجع رسمی اخذ شده است.

سالی که ما شروع کردیم

به مدد دانش و اندوخته ایی که از تجربیات متعدد قبلی در زمینه ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی و خدماتی و پروژه های موفق صنعتی به دست آمده بود. و با تکیه بر توان شبکه کاری بسیار قوی و مطمئن، “شرکت مهندسی پادوسپان صنعت” تاسیس گردید. و طی سه سال با تغییر در ترکیب سهامداران و تیم مدیریتی، ساختاری منسجم و قانونمند برای ارائه خدمات مشاوره در حوزه مشاوره سرمایه گذاری و مدیریت پروژه ایجاد شد.

۱۳۸۰

نظارت بر بازسازی بم

عملکرد موثر و مفید شرکت مهندسی پادوسپان صنعت به عنوان مدیر پروژه نظارت بر بازسازی صنایع آسیب دیده از زلزله بم، علاوه برانجام یک تعهد اجتماعی توسط شرکت و همکاران که با لوح تفدیر آقای دکتر اسحاق جهانگیری (به عنوان وزیر صنایع و معادن وقت) همراه بود. موجب گردید که باور انجام فعالیت های بزرگ و حضور در شبکه های کاری گسترده در شرکت پررنگ شده و فصل نوینی در توسعه فعالیت های شرکت آغاز گردد.

۱۳۸۳

تأسیس انجمن مشاوران سرمایه‌گذاری و نظارت بر طرح ها
تأسیس کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی

در همین سال “انجمن مشاوران سرمایه گذاری ونظارت بر طرح ها” با همراهی آقای سعید داوری فر (مدیرعامل شرکت) به عنوان هئیت مؤسس تاسیس گردید.

تاسیس این انجمن در جهت تعریف اساسی و ساماندهی فعالیت های مشاوره سرمایه گذاری نقطه عطفی درتوسعه کسب و کار حرفه بود. و با حضور اعضای هئیت مدیره شرکت پادوسپان صنعت به عنوان هئیت مدیره انجمن در بیش از شش دوره تاکنون در حال پیشبرد است.

این فعالیت بعدها با حضورآقای سعید داوری فر به عنوان هئیت موسس ” کانون مشاوران اعتباری و سرمایه گذاری بانکی” که رگولاتور حرفه محسوب می گردید تکمیل شد. و با حضور در دو دوره شورای عالی و همراهی و مساعدت در تمام زمینه ها، دین شرکت به حرفه ایفا گردید.

۱۳۸۳
تاریخچه

مــــا

همکاری در پروژه های بزرگ

با توسعه توان و تجربیات و شبکه کاری شرکت، ورود به فعالیت های جدید و همراهی با پروژه های بزرگ به عنوان خط مشی بازاریابی شرکت انتخاب شد.

در این راستا خدمات شرکت از حوزه امکانسنجی و مدیریت پروژه فراتر رفته و شرکت به عنوان یک مشاور جامع در حوزه سرمایه گذاری و توسعه کسب و کار بویژه در بخش تامین مالی خدمات خود را گسترش داد.

ارائه خدمات به پتروشیمی لردگان، شرکت کیسون برای سرمایه گذاری در خارج از کشور، شرکت فولاد ماد کوش، مجموعه اطلس ایرانیان، شرکت های گروه مپنا، شرکت های هواپیمایی، شهرداری تهران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صمت، شرکت های مادر در صنعت سلولزی و . . .  ثمره این رویکرد بوده اند.

۱۳۹۰

تأسیس sister company در کشور آلمان

در همراستایی با سیاست های کلان توسعه ایی کشور، برای جلب و جذب سرمایه و منابع مالی از خارج از کشور با همکاری شرکت های خواهر و فعال در حوزه سرمایه گذاری خارجی، این بخش از فعالیت ها نیز با استفاده از تیم های مجرب داخلی و خارجی در دستور کار شرکت قرار گرفت.  همکاری با شبکه های بین المللی از جمله اقدامات موفق در این بخش بوده است.

۱۳۹۴

توسعه فعالیت‌ها و کسب و کار شرکت

شرکت مهندسی پادوسپان صنعت با تغییر رویکرد خود به عنوان “مشاور جامع توسعه کسب و کار” و با تکیه بر دانش و تجربه ایی که در پروژه های مختلف کسب نموده و همچنین بهره گیری از شبکه گرانقدر خود، مجموعه وسیع تری از سرفصل های خدمات را در سبد محصولات خود قرار داده است.

اکنون در پادوسپان صنعت با رویکرد “همکاری برای منافع مشترک”، راه حل های جامع در توسعه کسب و کار، در سرفصل های “مشاوره سرمایه گذاری”، “مدیریت و نظارت بر پروژه”، “طراحی/مهندسی و تأمین تکنولوژی” و “مشاوره، توسعه و بهبود کسب و کار” ارائه می شود.

۱۳۹۷

تقدیرنامه ها

افتخار می‌کنیم که سالها تلاش این شرکت از چشم جامعه دانشگاهی، صنعتگران، تشکل‌ها، مسئولان، سازمان‌ها و نهادهای ذیربط دور نبوده‌است.

از زبان مشتریان

آقای علیرضا صمدی
مراتب قدردانی و سپاس این شرکت از خدمات ارزشمند جنابعالی و همکاران محترمتان در شرکت پادوسپان صنعت در مراحل مختلف احداث و راه اندازی کارخانه گنداله سازی مادکوش را اعلام میدارم.
آقای علیرضا صمدی: مدیرعامل شرکت گنداله سازی مادکوش
عکس آقای دکتر شفیق
بنده به عنوان مدیرعامل و به نمایندگی از طرف پرسنل این شرکت مراتب رضایت و قدردانی خود را از خدمات نظارت عالیه و کنترل کمی و کیفی در پروژه احداث کارخانه اکسیر کیش، توسط شرکت پادوسپان صنعت اعلام می دارم.
آقای شفیق: مدیرعامل شرکت بازرگانی اکسیر کیش
عکس آقای مهدی شریفی نیک نفس
شرکت پادوسپان صنعت به عنوان یکی از شرکتهای موفق در زمینه مشاوره سرمایه گذاری، منشاء خدمات فراوانی در زمینه های مختلف برای شرکت بازرگانی پتروشیمی بوده است.
آقای دکتر شریفی نیک نفس: مدیرعامل بازرگانی پتروشیمی ایران
عکس آقای شجاع
پس از ۲۲ سال استفاده از مشاوره های شرکت مهندسی پادوسپان صنعت در زمینه های مختلف مرتبط با صنعت چاپ، با اطمینان می توانم بگویم این شرکت از بالاترین درجه تخصص و امانت داری برخوردار است.
آقای شجاع: نماینده تشکل های صنعت چاپ کشور
عکس دکتر رضا پدیدار
با توجه به رویکردهای گذشته و نیز نگاه به آینده می توان روزهای پرفرازی در پیکان قله های توسعه و پیشرفت برای مجموعه پادوسپان صنعت انتظار داشت
آقای دکتر پدیدار: عضو هیئت رئیسه اتاق بازرگانی تهران و رئیس هیئت مدیره انجمن شرکت های مشاور سرمایه گذاری
414
پروژه در حوزه های مختلف مشاوره
18
سال سابقه
از زبان اعداد
208
مشتری متوسط و بزرگ
4000
میلیون یورو سرمایه هدایت شده

از اینجا با پروژه قبلی ما بیشتر آشنا شوید

اینجا کلیک کنید

تیم کاری متخصص و متعهد

شرکت مهندسی پادوسپان صنعت به مدد همراهی تیم کاری متعهد و متخصصی که سال ها است همکاری و کار گروهی را با موفقیت در کنار هم تجربه کرده اند سازمانی کارآمد، چابک و منعطف را تشکیل داده است. برخی از همکاران و مدیران اصلی شرکت عبارتند از:

مهدی داوری فر

مهدی داوری فر

مدیرعامل

تخصص و حرفه ما، ``مشاور سرمایه گذاری`` است، مشتریان ما سرمایه گذارند پس با التزام به اصول اخلاقی و پایبندی به رفتار حرفه ای، خود را موظف به ارائه بهترین خدمت ممکن، انصاف، رازداری و اقدام متناسب با اصول و محدودیتهای منطقی او می دانیم. در رابطه با همکارانمان دوستیم و دلسوز. و در کنار اعتقاد به مسئولیتهای مدنی، ارتقای حرفه مشاوره را همیشه مدنظر داریم.

  سعید داوری فر

  سعید داوری فر

  رئیس هیئت مدیره

  تعهد، تجربه، صداقت و پشتکار چهار ستون محکم حرفه ما هستند که سقفی به نام تخصص و دانش را برای ارائه خدمات با کیفیت و کارآمد به مشتریان مان پایدار نگاه میدارند. ما میکوشیم به لطف خداوند و با اتکاء به این چهار ستون، همچون سال های گذشته به حرکت خود ادامه دهیم. باور داریم که باید برای مشتریان و جامعه ای که در آن زندگی میکنیم ارزش آفرین باشیم. کیفیت خدمات و ارائه در زمان مناسب ویژگی فراموش نشدنی ما برای مشتریان مان است. ما این صفات کاری را قربانی منافع کوتاه مدت نکرده ایم. برای ما مشتریانی که به ما فرصت کار و توسعه میدهند و سرزمینی که زندگی با کیفیت خود را مدیون آن هستیم، ارزشمند و قابل احترامند. توسعه اصولی و پایدار رمز ساختن آینده ایی بهتر برای هم میهنان و فرزندان مان است.

   عکس فرهاد تعمیری

   فرهاد تعمیری

   عضو هیئت مدیره

   ما به خوبی درک می کنیم که کار تیمی اثربخشی بیشتری برای ما فرآهم می کند. و این کار تنها با کمک های فردی اعضا ممکن می شود. در کار تیمی وجود اعتماد متقابل بین اعضا حیاتی است. بنابراین از طریق ایجاد ارتباطات خوب و قوی، اجازه دادن به اعضا برای ارائه نظرات، انگیزه دادن، ارائه بازخورد و از همه مهم تر صداقت، سعی می کنیم تا اعتماد متقابل را بین اعضای تیم توسعه بدهیم

     عکس محمد سعید ابراهیمی

     محمد سعید ابراهیمی

     مدیر پروژه

     ما در پادوسپان صنعت معتقدیم که تعهد فردی برای یک تلاش جمعی، چیزی است که باعث می شود یک تیم، یک کسب وکار، یک جامعه و یک تمدن موفق شود. بنابراین تعهد کاری در پادوسپان صنعت در اولویت قرار دارد و همه فارغ از اینکه مدیران از آنها تعهد کاری را طلب کنند، به آن معتقدند و متعهدانه وظایف خودشان انجام می دهند.

      عکس خانم آزاده اشراقی

      آزاده اشراقی

      کارشناس ارشد امکانسنجی

      در پادوسپان صنعت یادگیری و آموزش و کسب تجارب جدید در هر مقطعی از کار امکان پذیر است. محیط کار به گونه ای سامان یافته که انگیزه افراد در پیشبرد اهداف مجموعه تقویت می شود. اعضای شرکت از طریق برقراری تعاملی دوستانه و همفکری تلاش می کنند تا بهترین عملکرد ممکن را جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان ارائه نمایند.