خدمات ما

مشاوره سرمایه گذاری

اولین گام در راه اندازی هر کسب و کار و یا اجرای هر پروژه ای، ارزیابی امکانپذیری اجرای آن در ۴  موضوع  است. اولاً از بعد فنی اجرای این پروژه نیازمند چه سطوحی از تخصص، ماشین آلات و تجهیزات، دانش فنی، نیروی انسانی، سیستم ها و روش ها و . . . است، دوماً از بعد اقتصادی اندازه بازار هدف و میزان تقاضا، عرضه کننده گان اصلی و میزان عرضه، قیمت محصولات و خدمات طرح در بازار طی سالهای بهره برداری از طرح و … به چه میزان است. سوماً میزان منابع مالی مورد نیاز و بهای تمام شده و قیمت فروش، جریان نقدی طرح و شاخص های اقتصادی آن و . . . چقدر است. و چهارم اینکه چه ریسک هایی پروژه شما را تهدید می کند. ما در پادوسپان صنعت با سالها تجربه و با بالاترین سطح تخصص در ایران به شما کمک می کنیم تا تصویر روشنی از نتایج سرمایه گذاری خود در آینده بیابید.

دارای بالاترین رتبه اخذ شده در کشور (الف) به عنوان مشاور اعتباری و سرمایه گذاری بانکی در گرایش های تخصصی:

 • ساختمان، مسکن و شهرسازی
 • صنعت؛ شاخه انرژی، نفت و گاز
 • صنعت؛ شاخه مصنوعات صنعتی
 • خدمات

برای راه اندازی یک کسب و کار و یا اجرای یک پروژه، تأمین منابع مالی از اهمیت بسیاری برخوردار است. روش ها و کانال های گوناگونی برای تأمین مالی وجود دارد.

 • فاینانس و یوزانس
 • از طریق بازار سرمایه
 • منابع بانک ها
 • از طریق شرکت های سرمایه گذاری
 • از طریق سرمایه گذاران بخش خصوصی
 • از طریق صندوق های سرمایه گذاری خطر پذیر
 • از طریق خطوط اعتباری و وام های بین المللی
 • منابع اختصاصی و خطوط اعتباری دستگاه ه و طرح های ویژه
 • پیش فروش محصولات یا خدمات

کانال تأمین مالی متناسب با شرایط کارفرما و پروژه انتخاب می شود. ما در پادوسپان صنعت با شناخت کامل از روش های گوناگون تامین مالی و الزامات و مزیت های هر یک و با توجه به شرایط شما و پروژه تان، بهترین روش تامین مالی را به شما پیشنهاد می دهیم و در طول مسیر جذب منابع مالی در کنار شما هستیم تا براساس ویژگی های کانال انتخابی بهترین نتایج در این رمینه اخذ شوند.

امکانسنجی
مشاوره تأمین مالی

برای تماس با ما و کسب اطلاعات بیشتر از اینجا اقدام کنید

تماس با ما
طراحی، مهندسی و تأمین تکنولوژی

طراحی / مهندسی و تأمین تکنولوژی

در دنیای امروز فناوری جزئی لاینفک از کسب وکار است. انتخاب و تامین فناوری مناسب اعم از ماشین آلات و تجهیزات، سیستم ها و روش ها و دانش فنی اهمیت بسزایی در موفقیت کسب و کار و یا پروژه دارد. پادوسپان صنعت به مدد تجربیات طولانی خود در مشاوره برای ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی و همچنین در همکاری شرکت های همکار خود  در داخل و خارج از کشور، شما را در تمامی مسیر تامین فناوری اعم از جستجو، ارزیابی و انتخاب نهایی فناوری و تأمین کننده مناسب آن، انجام مذاکرات و تنظیم قرارداد مناسب، تا نظارت بر فرآیند انتقال فناوری یاری می رساند.

این خدمات میتواند از انتخاب یک ماشین یا تجهیز، تعیین سطوح اتوماسیون، انتخاب محصول و . . . تا انتخاب و انتقال کامل تکنولوژی را شامل شود.

مدیریت و نظارت بر پروژه

پس از طرح ریزی پایه های یک کسب و کار، تامین نیازمندی های مالی و فنی آن و برنامه ریزی در خصوص شیوه های اجرای آن، مدیریت فرآیند ها و منابع اهمیت ویژه ایی می یابند.

شرکت مهندسی پادوسپان صنعت با تکیه بر روش های مدرن مدیریت و کنترل پروژه خدمات تخصصی  در این موضوع ارائه می نماید .

در این مرحله نیز پادوسپان صنعت میتواند به عنوان مشاور امین شما بر فرآیند اجرای پروژه از منظر مالی (ناظر مالی)، از منظر فنی (ناظر تأمین فناوری) و از منظر محتوای طرح کسب و کار نظارت نموده و گزارشات زمانبندی شده از مراحل پیشرفت کار ارائه نماید تا همواره تصویر روشنی از وضعیت پیشرفت کسب وکار یا پروژه خود داشته باشید و امکان تصمیم گیری های صحیح فراهم شود.

علاوه بر آن مدیریت پروژه برای تحقق برنامه های تدوین شده به صورت اجرایی نیز در حوزه تخصص و تجربیات ما است.

مدیریت و نظارت بر پروژه

در بخش درباره ما، ما را بهتر بشناسید

درباره ما
راه اندازی، توسعه و بهبود کسب و کار

مشاوره، توسعه و بهبود کسب و کار

راه اندازی یا توسعه و بهبود یک کسب و کار نیازمند طراحی و برنامه ریزی مناسبی است که با شناخت عمومی و مدیریتی و در تطبیق با فرایند ها و فضای تخصصی یک کسب و کار صورت می پذیرد.خدمات مشاوره شرکت مهندسی پادوسپان صنعت میتواند در طراحی مناسب برای این مهم یاریگر صاحبان کسب و کار و یا مدیران اجرایی باشد.

از جمله این خدمات می توان به طراحی و استقرار هوش کسب و کار Business Intelligence  اشاره نمود. پیاده سازی هوش کسب و کار در سازمان عملا با تجزیه و تحلیل داده ها و تولید گزارشات کاربردی، اولا وضعیت سازمان را به خوبی در گذشته و حال به تصویر می‌کشد. تا در حوزه های مختلف بتوان مشکلات موجود را شناسایی کرد و با ایجاد برنامه های اصلاحی نسبت به بهبود عملکرد اقدام نمود. و ثانیا زیرساخت لازم را فراهم می کند تا با استفاده از ابزارهای هوش مصنوعی، یادگیری ماشینی و تجزیه و تحلیل روندها امکان پیش بینی آینده برای سازمان ایجاد شود. پیاده سازی هوش کسب و کار مزایای زیر را به دنبال دارد:

 • حداقل کردن فاصله تولید داده ها تا ارائه گزارشات تصمیم ساز(real time reports)
 • بهبود کنترل بر فرآیندهای عملیات در دپارتمان های مختلف
 • کمک به تصمیم گیری استراتژیک بهتر
 • ایجاد فهم بهتر از مشتریان و رفتار آنها
 • کاهش هزینه ها
 • افزایش درآمد

پادوسپان صنعت خدمات هوشمندسازی کسب وکار را به مشتریان خود ارائه می نماید تا این امکان را فرآهم آورد تا تصمیمات شرکت ها با تکیه بر اطلاعات واقعی کسب وکار سامان یابد. و به این ترتیب فصلی نو در فرآیند تصمیم سازی و تصمیم گیری آنها آغاز شود.

در این راستا خدماتی همچون طراحی و راه اندازی سامانه های فروش آنلاین، باشگاه مشتریان یا اعضا و . . . بر بستر وب از جمله نمونه هایی از ابزارهای توسعه داده شده و قابل ارائه در بخش توسعه فروش توسط مجموعه پادوسپان صنعت می باشد.